Centrum pěstounských rodin o.s.

Hotline: +420 604 368 072

Pondělí 24.06.2024,  svátek má: Jan
Centrum pěstounských rodin o.s.
Centrum pěstounských rodin o.s.
Připravujeme další akce pro pěstounské rodiny

Poděkování pěstounům a velké množství aktivit pro pěstounské rodiny

Tisk

zpět na předchozí stánku

V měsíci září proběl v Královéhradeckém kraji "Týden pěstounství". Na mnoha místech v kraji proběhla poděkování pěstounům, pro celé rodiny byly domluvené volné vstupy do různých institucí.
My jsme pro námi doprovázené pěstounské rodiny již po několikáte domlouvali volný vstup do Zábavního parku Mirákulum. Mnoho dětí, které vyrůstají v pěstounských rodinách si tak mohlo užít celodenní zábavu. V rámci "Týdne pěstounství" jsme pěstounským rodinám zprostředkovávali řadu vstupů. Rodiny mohly využít volný vstup například do Archeoparku, ZOO ve Dvoře Králové nad Labem, na Hvězdárnu v Úpici a na radu dalších míst.
Centrum pěstounských rodin od svého vzniku podporuje aktivní trávení volného času pěstounských rodin. Vnímáme to, že pěkné zážitky pomáhají rodinám překonat těžší chvíle, které často plynou z toho, že děti musí v náhradních rodinách překonávat traumata z raného dětství.
Všem, kteří umožnili volný vstup pro pěstounské rodiny velmi děkujeme.

Napište nám

Rádi Vám odpovíme na jakékoliv dotazy týkající se pěstounské péče.

Jméno: *
E-mail: *
Vzkaz: *
* Před odesláním vzkazu je nutné vyplnit všechny uvedené položky.

S přijatými údaji uživatelů webové stránky je nakládáno v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb., v platném znění a zákona 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti.