Centrum pěstounských rodin o.s.

Hotline: +420 604 368 072

Pátek 24.09.2021,  svátek má: Jaromír
Centrum pěstounských rodin o.s.
Centrum pěstounských rodin o.s.
Připravujeme další akce pro pěstounské rodiny

Již za pár dní začne nový školní rok a s ním i řada akcí Centra

Tisk

zpět na předchozí stánku

Prázdniny jsou za námi. V letošním roce byly jiné. Z bezpečnostních důvodů jsme nemohli realizovat vzdělávací pobyty pro pěstounské rodiny v zahraničí. V srpnu si ale rodiny mohly užít zážitkové pobyty Amaro Drom. V závěru léta ještě organizujeme vzdělávací pobyt pro pěstouny muže.
Poslední půl rok byl pro mnoho pěstounských rodin velmi náročný. Děti byly od března doma, ani léto mnohdy neprobíhalo tak, jak jsme byli zvyklí.
Jaký bude nový školní rok? To dokážeme jen velmi težko předpovědět. Připravujeme celou řadu vzdělávacích seminářů, pobyt pro pěstounky, respitní víkend pro děti, víkend pro dospívající a mladé dospělé s romskými kořeny, kteří vyrůstají v náhradních rodinách.
Již na začátku září bude mít několik pěstounských rodin možnost navštívit Rodinný zábavní park Mirákulum, které nám opět věnovalo 50 volných vstupenek.
Na konci září proběhne v našem kraji Týden pěstounství, jako poděkování těm, kteří se do jisté míry vzdali svého pohodní a přijali do rodiny dítě, které se jim nenarodilo.
V září otevřeme v Sadové sklad oblečení, školních a sportovních potřeb pro děti vyrůstající v pěstounských rodinách.
Na celý příští školní rok máme připraveno mnoho zajímavých akcí, věřím, že se již nebude opakovat letošní jaro, kdy jsme akce jednu po druhé rušili. 
Co si tedy přát, hlavně zdraví :-)


Napište nám

Rádi Vám odpovíme na jakékoliv dotazy týkající se pěstounské péče.

Jméno: *
E-mail: *
Vzkaz: *
* Před odesláním vzkazu je nutné vyplnit všechny uvedené položky.

S přijatými údaji uživatelů webové stránky je nakládáno v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb., v platném znění a zákona 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti.