Centrum pěstounských rodin o.s.

Hotline: +420 604 368 072

Neděle 25.07.2021,  svátek má: Jakub
Centrum pěstounských rodin o.s.
Centrum pěstounských rodin o.s.
Prezenční semináře jsme museli zrušit, připravujeme on-line semináře.

Vzdělávací pobyty a semináře pro pěstounské rodiny

Tisk

zpět na předchozí stánku

Na jaro a léto připravujeme velmi pestrou nabídku vzdělávacích pobytů a vzdělávacích seminářů pro pěstounské rodiny. Některé pobyty jsou určené pro celé rodiny, jiné pro pěstounky ženy, či pěstouny muže.
Jaro a léto je v naší organizaci vždy ve znamení vzdělávacích pobytů pro pěstounské rodiny.

Již za dva týdny, na přelomu února a března, pojedeme do Pardubic na vzdělávací pobyt pro pěstounské rodiny na přechodnou dobu. V dubnu bude již tradiční pobyt pro pěstounky ženy. Velmi pěkný pobyt, na kterém je spojené vzdělávání s relaxací a tvořením. 
Ani muži nepřijdou zkrátka, již po několikáté proběhne v květnu pobyt pro pěstouny muže na téma "Co potřebuje muž v pěstounské rodině."
Víkendové pobyty zakončíme v červnu pobytem pro celé pěstounské rodiny ve Špindlerově Mlýně v Hotelu Aquapark. 

Na léto připravujeme pět vzdělávacích pobytů. Tři z těchto pobytů proběhnou v Itálii na Gargánu, dva v Čechách v Janských Lázních. Zde se v srpnu uskuteční dva vzdělávací pobyty pro náhradní rodiny, které vychovávají děti s romskými kořeny. 

Na podrobnosti ke všem pobytům se můžete podívat v kalendáři akcí. Volná místa jsou i na některých vzdělávacích seminářích pro pěstounské rodiny.

https://www.pestounskerodiny.cz/kalenda-akci.html

Napište nám

Rádi Vám odpovíme na jakékoliv dotazy týkající se pěstounské péče.

Jméno: *
E-mail: *
Vzkaz: *
* Před odesláním vzkazu je nutné vyplnit všechny uvedené položky.

S přijatými údaji uživatelů webové stránky je nakládáno v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb., v platném znění a zákona 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti.