Centrum pěstounských rodin o.s.

Hotline: +420 604 368 072

Středa 20.01.2021,  svátek má: Ilona
Centrum pěstounských rodin o.s.
Centrum pěstounských rodin o.s.
Prezenční semináře jsme museli zrušit, připravujeme on-line semináře.

Akcemi nabitý rok 2016

Tisk

zpět na předchozí stánku

V tomto kalendářním roce jsme připravili pro pěstounské rodiny mnoho zajímavých akcí, děkujeme všem našim podporovatelům a sponzorům za projevenou přízeň.
Blíží se konec roku 2016. Centrum pěstounských rodin má za sebou náročný rok. Celkem 5 klíčových pracovnic doprovází 73 pěstounských rodin, se kterými mám organizace uzavřenou Dohodu o výkonu pěstounské péče. V tomto roce jsme uspořádali 8 vzdělávacích seminářů, několik vzdělávacích pobytů od víkendových až po týdenní, v České republice i v zahraničí. Nově jsme uspořádali také vzdělávací pobyty pro pěstounky. Pro děti bylo připraveno několik respitních pobytů, většina z nich v Komunitním centru pro pěstounské rodiny v Hradci Králové. Pro dospívající proběhlo několik víkendových pobytů, které je připravují na samostatný život. Na počátku školního roku 2016/2017 jsme mohli rodinám nabídnout novou službu v podobě doučování dětí vyrůstajících v pěstounských rodinách. Mnoho rodin využívá psychologických a terapeutických služeb odborníků a nově také skupinové supervize. Stále se snažíme pěstounské rodiny podporovat v aktivním trávení volného času. Zajišťujeme volné a zlevněné vstupné do ZOO, do Cirkusu, na sportovní utkání. Část z těchto aktivit by se nám nepodařilo uspořádat bez našich podporovatelů, sponzorů a nenárokových dotacích. Děkujeme všem za podporu v tomto kalendářním roce.

Napište nám

Rádi Vám odpovíme na jakékoliv dotazy týkající se pěstounské péče.

Jméno: *
E-mail: *
Vzkaz: *
* Před odesláním vzkazu je nutné vyplnit všechny uvedené položky.

S přijatými údaji uživatelů webové stránky je nakládáno v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb., v platném znění a zákona 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti.