Centrum pěstounských rodin o.s.

Hotline: +420 604 368 072

Neděle 25.07.2021,  svátek má: Jakub
Centrum pěstounských rodin o.s.
Centrum pěstounských rodin o.s.
Prezenční semináře jsme museli zrušit, připravujeme on-line semináře.

Na jaro a léto připravujeme zajímavé akce

Tisk

zpět na předchozí stánku

Mnoho pěkných akcí čeká pěstounské rodiny, které doprovází Centrum pěstounských rodin z. s. na jaře a v létě tohoto roku.
Pro pěstounské rodiny připravujeme velké množství akcí.

Již tradičně se v květnu uskuteční vzdělávací pobyt v Hotelu Aquapark ve Špindlerově Mlýně. V dubnu proběhne v Domě pod Jasanem pobyt pro pěstounky ženy, v té době se uskuteční také respitní pobyt pro děti v prostorách Centra. V červnu vyrazí na pobyt pro pěstouny muže náhradní tatínci.

Pěstouni a jim svěřené děti se budou moci zúčastnit již 8. ročníku Netradičního dětského dne, na červen připravujeme výlet do Polska do Energylandie.

Aby měly děti pěkné školní výsledky, realizujeme projekt "Doučování dětí z pěstounských rodin", který podpořila Česká spořitelna.

Léto bude již jako obvykle plné vzdělávacích pobytů. Tři skupiny pěstounů budou odjíždět do Itálie. Pro náhradní rodiny, které vychovávají děti s Romskými kořeny připravujeme pobyt Amaro Drom v Poniklé.

 
Napište nám

Rádi Vám odpovíme na jakékoliv dotazy týkající se pěstounské péče.

Jméno: *
E-mail: *
Vzkaz: *
* Před odesláním vzkazu je nutné vyplnit všechny uvedené položky.

S přijatými údaji uživatelů webové stránky je nakládáno v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb., v platném znění a zákona 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti.