Centrum pěstounských rodin o.s.

Hotline: +420 604 368 072

Neděle 25.07.2021,  svátek má: Jakub
Centrum pěstounských rodin o.s.
Centrum pěstounských rodin o.s.
Prezenční semináře jsme museli zrušit, připravujeme on-line semináře.

Letní pobyty, příprava podzimních akcí a otevření skladu oblečení, hraček, školních a sportovních potřeb pro děti vyrůstající v pěstounských rodinách

Tisk

zpět na předchozí stánku

Mnoho jsme v letošním prapodivném roce museli změnit, mnoho jsme toho museli zrušit, hodně věcí se posunulo.
V tuto chvíli finišují přípravy na Letní vzdělávací pobyty pro rodiny s dětmi s romskými kořeny Amaro Drom, které se letos uskuteční v Janských Lázních ve Vile Ducan. V tomto roce bude tématem Romské zrcadlo, které se v minulosti rozbilo a romské rodiny každá se svým střípkem odešla do světa.
Tato pohádka ukazuje pestrost světa a možná i naší práce.
Na podzimní měsíce máme připravené zajímavé vzdělávací semináře. Pěstouni mají z čeho vybírat.
V září otevřeme v Sadové Sklad oblečení, hraček, školních a sportovních potřeb pro děti vyrůstající v pěstounských rodinách. Zvláště když přijde dítě do rodiny je to velmi finančně náročné dítě vybavit. Vedle běžných výdajů, často pěstouni vynakládají peníze na doučování dětí, které neměly lehký start, na cestovní náklady k mnoha odborníkům, na psychologické i terapeutické konzultace. Vždy jsme se snažili rodiny různě materiálně podpořit. Nyní se budeme snažit vytvořit vhodné prostory, abychom věci od dárců a sponzorů měli kde skladovat.

Napište nám

Rádi Vám odpovíme na jakékoliv dotazy týkající se pěstounské péče.

Jméno: *
E-mail: *
Vzkaz: *
* Před odesláním vzkazu je nutné vyplnit všechny uvedené položky.

S přijatými údaji uživatelů webové stránky je nakládáno v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb., v platném znění a zákona 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti.