Centrum pěstounských rodin o.s.

Hotline: +420 604 368 072

Čtvrtek 24.09.2020,  svátek má: Jaromír
Centrum pěstounských rodin o.s.
Centrum pěstounských rodin o.s.
V kalendáři akcí se můžete podívat,                                                                                                                                                                  jaké akce připravujeme na podzim 2020.

Klientům poskytujeme pomoc a poradenství po telefonu, nebo on-line

Tisk

zpět na předchozí stánku

Velmi náhle se vlivem okolností musely zastavit některé naše služby. Pro naše klienty tu ale stále zůstáváme, poskytujeme telefonickou pomoc, poradenství, v případě potřeby probíhá terapeutická pomoc.
Vlivem některých okolností jsme museli velmi náhle zastavit některé naše služby. Pro naše klienty tu ale stále zůstáváme, poskytujeme telefonickou pomoc, poradenství, v případě potřeby probíhá terapeutická pomoc. Vše ale probíhá bez osobního kontaktu s pěstouny a s dětmi svěřenými do pěstounské péče.
Nemohly ale proběhnout naplánované vzdělávací semináře. Nejprve jsme rušili ty březnové, nyní ty, které měly proběhnout v dubnu. Stále nevíme, jestli budou moci proběhnout letní vzdělávací pobyty.
Věříme, že na podzim bude již všechno v běžných kolejích a našim klientům budeme moci nabídnout mnoho zajímavých vzdělávacích seminářů....

Napište nám

Rádi Vám odpovíme na jakékoliv dotazy týkající se pěstounské péče.

Jméno: *
E-mail: *
Vzkaz: *
* Před odesláním vzkazu je nutné vyplnit všechny uvedené položky.

S přijatými údaji uživatelů webové stránky je nakládáno v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb., v platném znění a zákona 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti.