Centrum pěstounských rodin o.s.

Hotline: +420 604 368 072

Neděle 25.07.2021,  svátek má: Jakub
Centrum pěstounských rodin o.s.
Centrum pěstounských rodin o.s.
Prezenční semináře jsme museli zrušit, připravujeme on-line semináře.

Co je u nás nového?

Tisk

zpět na předchozí stánku

Jaro je téměř za námi, začaly teplé letní dny. V Centru pěstounských rodin pilně pracujeme a snažíme se připravovat mnoho akcí pro pěstounské rodiny a žadatele o NRP.
V květnu byla ukončena pravní příprava žadatelů o náhradní rodinnou péči v Královéhradeckém kraji, těšíme se, že pro děti, které nemohou vyrůstat ve své biologické rodině zde budeme mít několik náhradních rodičů.
Květen byl jako obyčejně ve znamení akcí. Pro pěstounské rodiny jsme připravili vzdělávací pobyt v Hotelu Aquapark ve Špindlerově Mlýně, kde tři zkušení lektoři přednášeli více než šedesáti náhradním rodičům.
26. května proběhl již osmý ročník Netradičního dětského dne pro pěstounské rodiny. Po dvou letech jsme se opět vrátili na Správčický rybník. Zde probíhaly soutěže pro děti, jízda na motorové lodi, byl zde prostor pro popovídání si. Děti dostaly mnoho krásných dárků od našich sponzorů.
V červnu se ještě potkáme s pěstounkami na neformálním setkání na naší zahradě v Hradci Králové a v závěru června pojedou na vzdělávací pobyt pěstouni muži.
Prázdniny budou prostorem pro vzdělávání náhradních rodičů, připravujeme pět vzdělávacích pobytů.

Napište nám

Rádi Vám odpovíme na jakékoliv dotazy týkající se pěstounské péče.

Jméno: *
E-mail: *
Vzkaz: *
* Před odesláním vzkazu je nutné vyplnit všechny uvedené položky.

S přijatými údaji uživatelů webové stránky je nakládáno v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb., v platném znění a zákona 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti.