Centrum pěstounských rodin o.s.

Hotline: +420 604 368 072

Čtvrtek 24.09.2020,  svátek má: Jaromír
Centrum pěstounských rodin o.s.
Centrum pěstounských rodin o.s.
V kalendáři akcí se můžete podívat,                                                                                                                                                                  jaké akce připravujeme na podzim 2020.

Centrum se přestěhovalo

Tisk

zpět na předchozí stánku

Centrum pěstounských rodin se na přelomu měsíce října a listopadu přestěhovalo do nových prostor v ulici U Náhona 329/18 v Hradci Králové.
V rodinném domku v ulici U Náhona 329/18, vznikly nové prostory pro klienty Centra pěstounských rodin z. s. Služby organizace jsme rozšířili pro služby pro veřejnost. 1. listopadu byly otevřeny dvě dětské skupiny. V prvním patřed domu je umístěna Dětská skupiny Slunečnice. V přízemí domu je Dětská skupiny Chrpa. Bližší informace o dětských skupinách najdete na stránskách www.detskeskupinyhradec.cz
V domě jsou umístěny kanceláře Centra pěstounských rodin z. s., místnost pro asistované kontaky dětí s jejich biologickými rodinami a konzultační místnost pro další odborníky.

Napište nám

Rádi Vám odpovíme na jakékoliv dotazy týkající se pěstounské péče.

Jméno: *
E-mail: *
Vzkaz: *
* Před odesláním vzkazu je nutné vyplnit všechny uvedené položky.

S přijatými údaji uživatelů webové stránky je nakládáno v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb., v platném znění a zákona 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti.