Centrum pěstounských rodin o.s.

Hotline: +420 604 368 072

Pondělí 17.06.2019,  svátek má: Adolf
Centrum pěstounských rodin o.s.
Centrum pěstounských rodin o.s.
Připravujeme vzdělávací pobyty a vzdělávací semináře pro pěstouny

Připravujeme tři letní vzdělávací pobyty v Itálii

Tisk

zpět na předchozí stánku

Na léto 2015 připravujeme celkem tři vzdělávací pobyty v Itálii, v různých termínech. Podrobnější informace najdete na našem webu v sekci Kalendář akcí.
Zde se můžete podívat například na informace o letním vzdělávacím pobytu Itálie III., který se uskuteční v termínu 31.7. – 9. 8. 2015.

Místo konání:
Martinsicuro – nachází se v regionu Abruzzo ve střední Itálii, v jižní části vyhlášené Palmové riviéry – pět kilometrů od významného přístavu San Beneddeto del Tronto a 49 km od města Teramo - hlavního města provincie. Charakteristickým znakem Martinsicura je palmová promenáda lemující mořské pobřeží, kde můžete při večerní procházce ochutnat výbornou italskou zmrzlinu, či jen tak sedět v některé z kaváren, nebo tradičních italských restauracích. V posledních letech se Martinsicuro stalo pro české turisty nejoblíbenějším místem Palmové riviéry. Podél pláže vede živá pěší promenáda s mnoha atrakcemi a cyklistická stezka, kterou se lze dostat na kole či kolečkových bruslích až do městečka Tortoreto Lido (15 km). Na výlet lákají i další turistická centra. Villa Rosa, San Benedetoo del Tronto, Peasaro, Fano, Cupra Marittima, Alba Adriatica, Pineto, Silvi Marina, Montesilvano.

Martinsicuro je lemováno nádhernou více než 60m širokou pláží, která nabízí velké množství sportovních vyžití (beach volejbal, dětské průlezky atd.) Klientům je k dispozici privátní pláž nebo volné pláže. Sestup do moře je pozvolný.

Camping Duca Amedeo*** se nachází přímo u moře, cca 200m od centra, ve stínu vzrostlých palem, olivovníků a javorů. Dostatečná vzdálenost od železniční tratě je zárukou klidně strávené dovolené. Klientům je v kempu k dispozici bazén s hydromasáží a dětský bazén se skluzavkou. V kempu se pravidelně pořádají animační programy pro děti a samozřejmě je zde možnosti si zahrát ping-pong, volejbal, stolní fotbal, možnost využít dětské hřiště i půjčovnu kol.

Ubytování:
Stany - čtyřlůžkové se dvěma oddělenými ložnicemi. Stany jsou umístěny na dřevěných podlážkách a jsou vybaveny matracemi, pokrývkami a ložním prádlem. V předsíni je zahradní nábytek pro 4 osoby. Klienti ubytovaní ve stanech mají k dispozici slunečník ( bez poplatku ).
Karavany - třílůžkové a čtyřlůžkové, bez kuchyně, vybavené ložním prádlem. Součástí karavanu je veranda se zahradním nábytkem. Klienti mají k dispozici slunečník.

Stravování:
Plná penze s lehčím obědem (polévka s pečivem). Česká kuchyně – vaří kuchař v kempu, na 100% jiný než letos. Možnost zakoupení dalšího občerstvení za českou měnu.

Vzdělávání:
vzdělávání v rozsahu 18 hodin.Cena:

Pěstoun a dítě v PP s uzavřenou Dohodou s CPR: 4000 Kč.

Ostatní: 5480 Kč.

Vzdělávání v rozsahu 18 hodin pro pěstouny s uzavřenou dohodou s CPR zdarma.

Vzdělávání pro ostatní: 2700 Kč.

Hlídání dětí v době mimo vzdělávání pro pěstouny s uzavřenou dohodou s CPR zdarma.

Hlídání dětí, pro ostatní, mimo semináře 100 Kč/hodina.

Hlídání dětí při vzdělávání 1 800 Kč.

Děti do 5 let: 2500 Kč.

Cena zahrnuje: 
Plnou penzi s lehčím obědem, ubytování ve čtyřlůžkových stanech a karavanech,doprava lux. busem zn. MAN, delegát CK, používání bazénu v kempu, slunečník/ 1 stan nebo karavan, zákonné pojištění CK a pitný režim pro skupiny dětí po celý den. Dále vzdělávání pěstounů a program pro děti v době, kdy bude probíhat školení.

Fakultativní výlety:
Ascoli Piceno – stověžaté město s památkami z doby římské a gotické, křesťanská bazilika v Loretu, aquapark Onde Blue (o prázdninách), Řím – celodenní prohlídka města s českým průvodcem, Offida – historické centrum, tradiční výroba krajek, ochutnávka vín, Gran Sasso – národní park, místní trhy.

Přihlásit se můžete na adrese radana@pestounskerodiny.cz nebo telefonicky na čísle 602425470.

Napište nám

Rádi Vám odpovíme na jakékoliv dotazy týkající se pěstounské péče.

Jméno: *
E-mail: *
Vzkaz: *
* Před odesláním vzkazu je nutné vyplnit všechny uvedené položky.

S přijatými údaji uživatelů webové stránky je nakládáno v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb., v platném znění a zákona 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti.